SADOR

SADOR

Київ
Тел.:
+380 66 576 XX XX +380 66 576 9990
Моб.:
+380 66 576 XX XX +380 68 576 9990
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

SADOR

«Sador - Салон Дверей» - супермаркет з продажу вхідних та міжкімнатних дверей в Києві та Київській області!
Ми працюємо на ринку вже більше 4 років. За цей час ми зарекомендували себе замовникам і партнерам, як надійна і стабільна компанія, націлена на поліпшення сервісу для покупців. Наша дружна команда складається з 11 осіб, які готові допомогти і відповісти на будь-яке ваше питання, онлайн або по телефону. Ми готові приїхати в будь-яку точку Києва і Київської області для попереднього виміру і узгодження кошторису на роботи.

Компанія співпрацює з українськими і зарубіжними виробниками. У нашому каталозі представлені практично всі бренди, які користуються заслуженою популярністю на українському ринку.

В наявності і під замовлення міжкімнатні двері - від скромних простих, з глухим полотном до дверей з склінням, вітражем, фрезеруванням. Також у великому асортименті вхідні двері. Всі полотна виготовлені за стандартами ГОСТ і мають високий рівень теплоізоляції і стійкості до злому. Можна вибрати протипожежні двері або недорогі для тамбура або коридору.

Чому покупці вибирають нас:
- В онлайн-форматі покупки робити зручно і легко.
Ми пропонуємо сайт, налаштований спеціально під Вас. Тут легко знайти потрібну інформацію, всі види дверей класифіковані по виробникам, призначенням, матеріалам і ціною.

- Наша команда - професіонали своєї справи.
Штат складається із співробітників, які готові вирішити будь-яке питання максимально швидко: дати вичерпну консультацію щодо вибору, придбання та встановлення дверей, приїхати для виміру, доставити товар і змонтувати його у зручний для вас час.

- Якість продукції.
Всі товари, представлені на нашому сайті, виготовлені з високоякісних матеріалів (сталь, дерево, скло, МДФ і ін.), Екологічно безпечні і мають сертифікати відповідності.

Наша команда - це дружний колектив, де всі націлені на те, щоб задовольнити потреби клієнта в якісному товарі і послугах. На всю продукцію і монтаж ми надаємо гарантію до 10 років.
Оновлення: 15.11.2021
Зареєстровано: 28.05.2020
Ідентифікатор: 43320
Відгуки про компанію
dveri.okna.ua/ua/sador-salon
SADOR на мапі
Центральний офіс
вул. Софії Русової, 5, Київ, 02149