Атлас-Харків

ТОВ Атлас-Харків

Харків
Тел.:
+380 68 141 XX XX +380 68 141 7070
Закрито ⋅ Відкривається: вт, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Атлас-Харків

OOO «Атлас» має статус офіційного представника німецького концерну HORMANN в Україні і пропонує весь асортимент сучасного обладнання, що включає всі типи промислових і побутових воріт, дверей, перевантажувальних систем і відповідних комплектуючих.

Наша компанія має багаторічний досвід комплектації об'єктів будівництва і реконструкції будь-якої складності і масштабу. Всі виконані нами проекти характеризуються гарантованою надійністю і довговічністю, завдяки застосуванню високоякісних вихідних матеріалів компанії-виробника.

Своїм потенційним замовникам і партнерам ми пропонуємо рішення будь-яких завдань, засновуючи спільне співробітництво на взаємній повазі та довірі, а також професіоналізм і відповідальність. Наш досвід і нові знання світового будівельного ринку дозволяють не зупинятися навіть перед найскладнішими завданнями.

У своїй професійній діяльності ми дотримуємося суворих стандартів у всіх аспектах діяльності, починаючи від високої якості продукції, що реалізовується і закінчуючи виконанням робіт в максимально короткі терміни за доступними цінами. Також фахівці компанії можуть розробити різноманітні варіанти оснащення будівельних проектів за допомогою широкого асортименту спеціалізованого обладнання і систем автоматизації.

Щорічне оновлення каталогів обладнання та переліку виконуваних робіт, надання повного спектру послуг від консультації і розробки проекту до установки і подальшого гарантованого сервісного обслуговування - все це запорука успішної співпраці та ефективної реалізації Ваших задумів.

комплектуючі

Фурнітура:
GEZE
dormakaba
Оновлення: 20.11.2018
Зареєстровано: 20.11.2018
Ідентифікатор: 42256
Відгуки про компанію
dveri.okna.ua/ua/atlas-kharkov
Атлас-Харків на мапі
Центральний офіс
пр-т Московський, 102/112, Харків, 61000
Режим роботи:
Атлас
Пн — Пт 09:00‒18:45
Віконні ручки HOPPE. Серія Гамбург - може (майже) все.