Термопласт Плюс

ФОП Термопласт Плюс

Луцк
Тел.:
Loading +380 Показать телефон +380 93 881 9676
Моб.:
Loading +380 Показать телефон +380 68 680 6644
Тел.:
Loading +380 Показать телефон +380 3322 91029
  • Достижения
  • Контакты
Описание

ФОП Термопласт Плюс

ТзОВ «Термопласт плюс» засновано в 2007 році у смт Меденичі Дрогобицького р-ну Львівської області і за недовгий час стало одним з лідерів по виготовленню вхідних металевих дверей та металопластикових конструкцій.

На сьогоднішній день це сучасне підприємство з виробничими потужностями понад 10 тис. конструкцій в місяць з розвиненою дилерською мережею і мережею особистих представництв в Львівській, Рівенській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій та Закарпатській областях. Всі виробничі і технологічні процеси на підприємстві здійсняються на сучасному устаткуванні німецької фірми Urban. На відміну від конкурентів ТзОВ «Термопласт плюс» не спинилося тільки на виготовленні металопластикових конструкцій, але й доповнило асортимент, вхідними металевими дверима, москітними сітками, підвіконням відливами і деревяними міжкімнатними дверима.

Всі матеріали які використовуються при виготовленні продукції сертифіковані, як і сертифіковані самі готові вироби, що виробляє товариство. Завдяки чималому асортименту товару, професійній роботі персоналу, конкурентним цінам, відміній якості, відсутністю бюрократії і правильному менеджменту товариство за шість років досягнуло великого розвитку, збільшивши кількість продукції, зарекомендувавши себе як безпечного партнера в бізнесі.

В 2015 році в Луцьку почало працювати наше представництво на вул Володимирській. Де організовано виставку всієї нашої продукції, працюють кваліфіковані працівникі, які постійно навчаються та вдосконалють свої навички.

Комплектующие

Профиль
KBE
WDS
Фурнитура:
Kale
ABLOY
Стекло (заполнение):
Guardian
Компании, предоставляющие аналогичные услуги
Еще организации в Луцке
Обновление: 21.03.2016
Зарегистрировано: 03.07.2012
Идентификатор: 17193
Отзывы о компании
Loading
E-Mail:
следить за ответами
dveri.okna.ua/termoplast
QR-код страницы компании Термопласт Плюс
Ссылка для мобильных устройств
Термопласт Плюс на карте
Центральный офис
Луцк, вул. Володимирська, 20
Режим работы:
Салон-магазин
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярность компании
145 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 1 887