Никига Ігор

ФОП Никига Ігор

Львов
  • Достижения
Описание

ФОП Никига Ігор

Компанія Нові Ворота, офіційний представник Чеської фірми Kruzik. Секційні ворота, автоматика для воріт, промислові ворота.
Чеська фірма ТОВ `КРУЖИК` діє на ринку вже більше 15 років і є традиційним виробником секційних гаражних та промислових воріт. Багатий досвід з виробництва і продажів в Чехії та європейському ринку зараховує цю фірму до найбільших виробників в цій області.
Завдяки великому досвіду і наявність сертифікату, наша фірма нині пропонує і гарантує найвищу якість, безпеку виробництва, гарантію якості виробів і велику гнучкість в роботі з навченим колективом працівників-фахівців. Сертифікат TÜV для усіх виробів фірми ТОВ `КРУЖИК` і сертифікат ISO 9001: 2000 для системи управління якістю гарантують найсучаснішу технологію. Техніку безпеки гарантує високий європейський норматив EN 13241-1.
Ворота для гаражів і промислові ворота виготовляємо завжди точно по індивідуальних розмірах і таким чином домагаємося того, щоб кожен будівельний отвір був ретельно заповнений. Ми здатні виготовити ворота на будівельний отвір практично будь-якої форми і розміру.

Комплектующие

Обновление: 23.03.2017
Зарегистрировано: 20.08.2008
Идентификатор: 9341
Отзывы о компании
Loading
E-Mail:
следить за ответами
dveri.okna.ua/nikiga
QR-код страницы компании Никига Ігор
Ссылка для мобильных устройств
Никига Ігор на карте
Центральный офис
Львов, 79000